Zapraszamy do udziału w Turniejach Piłkarska Karda Czeka LZS

Zapraszamy na Eliminacje wojewódzkie ❗

Do Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

⚽️ MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA ⚽️

dziewcząt i chłopców rocznika 2007 i młodsi

➡️Startują drużyny – Członkowie Klubów i Stowarzyszeń LZS/LKS, reprezentacje szkół z terenów wiejskich i miasteczek do 20 tys. mieszkańców. Zespoły złożone z max.12 zawodniczek/ów (5 w polu + bramkarz). Zwycięzca eliminacji wojewódzkich uzyska prawo reprezentowania województwa na zawodach centralnych (wyjazd z dofinansowaniem Pomorskiego Zrzeszenia LZS).

⚽️ PIŁKARSKA KADRA CZEKA ⚽️

dziewcząt i chłopców rocznik 2005 i młodsi

➡️Startują drużyny – Członkowie Klubów i Stowarzyszeń LZS/LKS, reprezentacje szkół z terenów wiejskich i miasteczek do 20 tys. mieszkańców. Zespoły złożone z max. 16 zawodnikczek/ów. Zwycięzca eliminacji wojewódzkich uzyska prawo reprezentowania województwa na zawodach centralnych (wyjazd z dofinansowaniem Pomorskiego Zrzeszenia LZS).

Zgłoszenia zainteresowanych drużyn prosimy przesyłać na adres p.radecki@gosrit.luzino.pl tel. +48 501 104 483 do dnia 22 czerwca włącznie.

Termin i miejsce eliminacji oraz system rozgrywek podany zostanie BEZPOŚREDNIO zainteresowanym klubom w zależności od ilości zgłoszonych drużyn piłkarskich. Z racji ograniczeń i wskazań sanitarnych będą obowiązywały wdrożone zostaną procedury bezpieczeństwa (min. odkażanie rąk, utrzymywanie dystansu pomiędzy drużynami nie biorącymi udział w meczu itp.) Udział w turnieju jest bezpłatny – na finalistów czekają ciekawe nagrody, Tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego LZS oraz wakacyjny wyjazd na Turniej Ogólnopolski.

https://www.facebook.com/pomorskielzs/photos/a.1556234431362376/2630445257274616/?type=3&theater