Zapraszamy na Gale Sportu 2020 online

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia br. , wyjątkowo na Sali Sportowej GOSRiT, przy ul. Szkolnej, odbędzie się tegoroczna Gala Sportu, podsumowująca tegoroczne zmagania luzińskich sportowców.

Niestety, ze względu na panująca pandemie, odbędzie się ona bez udziału kibiców, rodziców oraz zaproszonych gości. Wszystko zgodnie z obecnie panującymi zalecenia sanitarnymi.

W zdecydowanie skromniejszej otoczce spotkają się na niej tylko wyróżnieni sportowcy oraz trenerzy, którzy z rąk Jarosława Wejera, Wójta Gminy Luzino, Bartłomieja Formela, Przewodniczącego Rady Gminy Luzino oraz Piotra klecha, dyrektora GOSRiT Luzino otrzymają nagrody i upominki. Tym razem nie będziemy mogli podziękować publicznie naszym sponsorom i darczyńcom, którzy są nieodzownym elementem naszej działalności. Wszystkim im  , godnie podziękujemy jak już zakończy się pandemia.

Wszyscy pamiętamy ubiegłoroczne gale, podczas których spotyka się całe środowisko sportowe oraz osoby wspierające luziński sport. Niestety tym razem będzie zdecydowanie skromniej, ale cała uroczystość transmitowana będzie online na FB i YB GOSRiT Luzino. Zapraszamy do jej oglądnięcia. Początek imprezy zaplanowano na godz. 17.00