Zapraszamy na Kaszub Cup 2009 w międzynarodowej obsadzie

Trwają zapisy do pierwszego tegorocznego turnieju Kaszub Cup, który odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie. Pierwsi do sportowej rywalizacji przystąpią najmłodsi adepci futbolu z rocznika 2009. Zawody organizowane przez Tomasza Joryna z KTS-K GOSRiT Luzino odbędą się w dniach 18-19 listopad 2017 roku i zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, ponieważ udział w tej imprezie potwierdziły już m in. dwie ekipy z Rosji: Swietłogorsk Kalinigrad oraz FC Junost. W sumie swój udział potwierdziło 12 ekip: gospodarze KTS-K GOSRiT Luzino, Osiczanka Osice, Orkan Rumia, Jedynka Reda, Sparta Sycewice, Latarnik Choczewo, AP Banino, Stolem Gniewino, Dragon Bojano, AP Cassubian Bolszewo, FC Junost, Vigo Tuchom, Swietłogorsk Kalinigrad.

Serdecznie zapraszamy do udziały w tej imprezie, która już po raz dziewiąty odbędzie się w Luzinie. Moc atrakcji oraz liczne nagrody czekają. Informację i zapisy: t.joryn@gosrit.luzino.pl oraz na FB www.facebook.com/kaszubcup

Warto dodać, ze w 8 letniej historii turnieju uczestniczyło w niej już ponad 24 00 młodych adeptów futbolu a patronat nad tym wydarzeniem objęli: Mieczysława Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Dariusz Drelich– Wojewoda Pomorski, Gabrilela Lisius – Starostwa Powiatu Wejherowskiego, Jarosław Wejer – Wójt Gminy Luzino, Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kazimierz Smoliński – Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, Radosław Michalski – prezes Pomorskiego ZPN, Piotr Klecha – przewodniczący Pom. LZS.