Zawodnicy GOSRiT Luzino po testach w juniorskich drużynach Ekstraklasy

Kamil Siegiej i Piotr Derba z GOSRiT el professional 2005 Luzino w dniach 13-15.05.2019 mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności trenerom AP Pogoń Szczecin. Zawodnicy trenujący na co dzień pod okiem trenera Karola Piątka pozostawili po sobie dobre wrażenie i w dalszym ciągu będą monitorowani przez jedną z czołowych akademii w Polsce. Warto dodać, że na testach również miał pojawić się Nikodem Pniewski, ale jego wizyta w Szczecinie pokrzyżowała pechowa kontuzja pleców.

Wcześniej na tygodniowych testach przebywali dwaj zawodnicy GOSRiT Kleba 2004 Luzino, Kacper Miotk i Oskar Paschke, którzy zostali zaproszeni na testy do Akademii RKS Raków Częstochowa, która również należy do topowych akademii. Młodzi podopieczni trenera Grzegorza Semaka prezentowali swoje umiejętności w dniach 06-10.05.2019. Trenerzy byli zadowoleni z profesjonalnego podejścia naszych zawodników i zapowiedzieli, że furtki będą dla nich otwarte, co powinno jeszcze bardziej zmotywować ich do pracy na treningach w Luzinie.

Niewątpliwie cieszy zainteresowanie zawodnikami GOSRiT Luzino największych akademii w Polsce, których kluby grają na najwyższym poziomie centralnym w Polsce.

Warto dodać, że powyżsi zawodnicy objęci są programem: „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”.