Znakomita frekwencja na Feriach z GOSRiT Luzino

Za nami pierwsze dni tegorocznych ferii zimowych. W tym czasie ponad 250 młodych chłopców i dziewcząt uczestniczyło w aktywnościach przygotowanych przez trenerów i pracowników Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Na Hali GOSRiT obozy sportowe z noclegiem mają trenowane przez Sylwestra Piątka i Adama Olejniczaka II ligowe piłkarki GOSRiT Luzino oraz drużyna GOSRiT 2006/07 prowadzona przez Piotra Jasielskiego i Pawła Radeckiego. Ponadto organizowane są tam również ogólnodostępne zajęcia dla najmłodszych, które prowadzi Sabina Rozmarynowska i Monika Drabik. Nadal trwają zapisy na te spotkania, które odbywają się codziennie od 10-13.00. W planach oprócz zajęć manualnych są również m in. wycieczka do Białogóry do Mini ZOO oraz wypad do OSP Luzino.

Na Sali Sportowej GOSRiT i Orlik Luzino czekają każdego dnia różne atrakcje, przygotowane przez Rafała Freitaga i Pawła Hinz. Za nami m in. „Turniej Trzech Króli”, Widły Cup dla dzikich drużyn oraz liczne zajęcia spotowo – rekreacyjne. Zajęcia cieszą się dużym powodzeniem . Przed nami jeszcze od poniedziałku do piątku zajęcia multisportowe, które odbywają się codziennie w godzinach 12-14.00 oraz turniej Widły Cup dla rocznika 2007 i młodsi, który rozegrany zostanie w piątek 24.01.

Na Sali Sportowej w Kębłowie w godzinach  12-14.00 czeka na dzieci animator sportu, który codziennie przygotowuję sportowe atrakcje. Przed nami jeszcze w piątek 17.01  Mini Turniej Sztuk Walki dla amatorów. W przyszłym tygodniu od poniedziałku do piątku zapraszamy na zajęcia multisportowe podczas, których będzie można poznać różne dyscypliny sportu. W pozostałych godzinach na boisku sportowym czeka na młodzież animator sportu.

Trzy drużyny piłkarskie GOSRiT Luzino, w pierwszym tygodni ferii wyjechały na obóz sportowy do Bydgoszczy. Tam dwie ekipy GOSRiT el professional Luzino 2005 i 2006 pod okiem trenerów: Karol Piątek, Paweł Buzała, Maksym Graczyk, Magda Kołacz i Jakub Rybicki ładowali akumulatory przed rundą wiosenna. Ponadto W Mikoszewie wraz z zawodnikami WSS Wejherowo, trenują kickboxerzy GOSRiT Luzino.

Serdecznie zapraszamy na kolejny tydzień ferii z GOSRiT Luzino. Szczegółowy plan zajęć na naszej stronie i fb.