Znakomity występ sportowców GOSRiT Luzino na Mistrzostwach Polski w koluchstyl

W sobotę (18.05.2019) zawodnicy GOSRiT Luzino z ,,Sekcji Sztuk Walk – Rafał Freitag” wyruszyli do Warszawy na Mistrzostwa Polski Koluchstyl. Z naszego klubu w zawodach wystartowało aż 32 zawodników w przeróżnych kategoriach wagowych. Aż 16 luzińskich zapasników stanęło na podium z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na macie każdy zawodnik dał z siebie wszystko i tu warto dodać że 26 osób pierwszy raz brało udział w tego tyu zawodach. Dzięki takim imrezom wiemy co potrafimy, a nad czym jeszcze musimy popracować. Liczymy na to, że nasi zawodnicy będą się rozwijać tak dobrze jak do tej pory lub jeszcze lepiej.
Warto również nadmienić iż w trakcie zawodów został zorganizowany konkurs w klasyfikacji drużynowej, w którym nasza sekcja zajęła II miejsce w punktacji drużynowej Mistrzostw Polski w Koluchstyl.
I Zamość II Luzino III Warszawa
Podziękowania za nieocenioną pomoc należą się rodzicom pani Marcie Stenka , Małgorzacie Kohnke, Magdzie Knaińskiej i Pani Ani Socha.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. Weronika Mutke – (3miejsce,kategoria seniorki do 58kg) Tu warto nadmienić że Weronika przegrała tylko jedną walkę z wielokrotną mistrzynią Świata Magdaleną Chruśćiel.
2. Milena Fajter – (1miejsce,kategoria juniorki do 55kg)