DOBRY POCZĄTEK ROKU DRUŻYNY GOSRiT KLEBA LUZINO 2004

Bardzo dobrze rozpoczął się ten rok dla drużyny GOSRiT Kleba Luzino 2004. W sobotę 06.01.2018r. drużyna, prowadzona przez trenera Grzegorza Semak, wzięła udział w turnieju piłki nożnej halowej Stolem Cup, w którym zajęła drugie miejsce. W rozgrywkach grupowych zespół z Luzina pokonał: Wicher Wierzchucino 2:1, Stolem Gniewino 1:0, zremisował 1:1 z Jedynką Reda oraz po emocjonującym pojedynku, tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu, przegrał z Gryfem Wejherowo 1:0, zajmując ostatecznie drugie miejsce w grupie. W półfinale, po bardzo dobrym meczu, pokonaliśmy Gryf Wejherowo II 4:0. Finał turnieju miał bardzo dramatyczny przebieg, gdyż do wyrównania doprowadził dopiero na dwie sekundy przed końcem meczu, Maciej Zdziebłowski, po strzale z rzutu wolnego. Niestety w karnych przegraliśmy 5:6.

W turnieju wystąpiła jeszcze jedna drużyna z Luzina, której niestety nie udało się osiągnąć tak wysokiego wyniku, lecz należy pochwalić chłopaków za zaangażowanie i ambicję.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wideo-relacji z turnieju na klubowej stronie Facebooka https://www.facebook.com/pg/GOSRiT-KLEBA-Luzino-2004-1456135694619759/posts/

 

 

Warto dodać, że bardzo udany występ w Gniewinie,  podopiecznych trenera Grzegorza Semaka miał jeszcze dwóch bohaterów.Maciek Zdziebłowski został królem strzelców, a Piotr Zdziebłowski wygrał konkurs dla rodziców „strzał w poprzeczkę”. Serdecznie gratulujemy!

 

Skład zespołu:

Maciej Słowy, Oskar Paschke, Dorian Gozdecki, Maciej Zdziebłowski, Niodem Brauer, Szymon Skurat, Kaspar Maszota, Filip Raczyński, Norbert Rybakowski, Stanisław Rojewski, Alan Mielke, Mateusz Fuhrmann, Jakub Socha, Oliwier Roppel, Igor Pikron, Łukasz Baranowski, Marcel Miotk, Dominik Lewiński.