Festyn rodzinny w Luzinie na sportowo

W niedziele 10 marca   od godz. 8:30 do 17:00 na Hali Widowiskowo – Sportowej  GOSRiT w Luzinie  odbędzie się siódma edycja Klubowego Turnieju I-go Kroku „Fight Zone” Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, który połączony będzie z festynem rodzinnym. Wstęp na to wydarzenie mają wszyscy klubowicze WSS oraz sekcji kickboxingu GOSRiT Luzino – łącznie ponad 200 osób z rodzinami.

Zapraszam serdecznie media do obecności i nagłośnienia tego wydarzenia. W zał. plakat imprezy. Proszę również o potwierdzenie mediów o ew. Waszej obecności na tym wydarzeniu na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie (ul. Mickiewicza 22).

Co ważne, turniej i festyn jest darmowy dla osób trenujących kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Więcej informacji o turnieju: www.facebook.com/turniejrodzinny Jeśli zdecydujecie się być na naszym wydarzeniu – proszę dać znać – poinformujemy o wsparciu medialnym na naszych stronach. Dnia 10 marca przewidujemy moc atrakcji:

ZA DARMO:

– dmuchany zamek, malowanie twarzy, wata cukrowa

– animatorzy zabaw dla dzieci

– dla każdego uczestnika rywalizacji – medal ufundowany przez DEKORADO WOOD

– FOTOBUDKA

– 1,2,3 miejsce – puchary ufundowane przez Starostwo Powiatu Wejherowskiego

– 1 miejsce – nagroda rzeczowa ufundowana przez: DEICHMANN, SPORT MASTERS, CZARNY RYCERZ

Dodatkowo można wziąć udział w loterii, gdzie KAŻDY LOS WYGRYWA (koszt losu 5 zł w formie darowizny dla Klubu). W loterii do zgarnięcia:

– dres klubowy

– rękawice bokserskie, sprzęt ochronny, odzież sportowa

– darmowe treningi w Klubie (1, 6 i 10 miesięcy)

– wiele, wiele innych

Łączna suma nagród w loterii: 4550 zł

Oprócz loterii będzie licytacja rękawic bokserskich z podpisami m.in. Andrzeja GOŁOTY, Marcina Różalskiego i bohaterów filmu Underdog, w tym Mameda Khalidova oraz

koszulka reprezentacji Polski w kickboxingu.

Dochód z loterii przeznaczony zostanie na realizację celów statutowych naszego Klubu.