GOSRiT Luzino 2009 wrócił na ligowe boiska

20 marca zespół Pawła Radeckigo wyjechał do Żukowa by rozegrać swój pierwszy mecz ligowy w 2021 roku. Po pracowitym okresie przygotowawczym, podczas którego GOSRiT rywalizował min. z Błękitnymi Wejherowo, Barcą Bolszewo, Cassubian czy Latarnikiem Choczewo przyszedł czas na mecz z Dragonem Pomorze.
Nasz zespół przystąpił do tego meczu bardzo zmotywowany i zaangażowany. Było to widoczne już od pierwszej minuty meczu. GOSRiT grał bardzo twardo w obronie ale umiał również rozegrać piłkę i stworzyć groźne okazje. Niestety błędy własne spowodowały utratę dwóch bramek. Po przerwie wciąż drużyna z Luzina starała się grać na miarę możliwości. Rywale potrafili jednak wykorzystać kolejne błędy co skutkowało kolejnymi dwiema bramkami utraconymi.
Mimo niekorzystnego rezultatu GOSRiT Luzino 2009 pokazał się z dobrej strony, a zawodnicy mogą mieć poczucie, że dali z siebie wszystko.
Kadra meczowa:
Teclaf, Joryn, Andrychowski, Bullman, Krefta, Sioja, Bacławski, Gruba, Odwrot, Kieliński, Plichta, Kendziora, Dybowski, Gurski, Pestilens
Zdjęcia dzięki uprzejmości Marcina Andrychowskiego