GOSRiT Luzino

GOSRiT Luzino jest administratorem obiektów sportowych na terenie gminy Luzino

 

Obiekty sportowe:

  • Stadion Gminny w Luzinie ul. Mickiewicza 22
  • Hala Widowiskowo – Sportowa GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
    84-242 Luzino ul. Mickiewicza 22
    Kierownik: Sabina Rozmarynowska, tel. : 586780554, sabina.gosrit@wp.pl
  • Kompleks Boisk Sportowych „Moje Boisko Orlik 2012”Luzino ul. Szkolna 17.
    Animator: Rafał Freitag Tel.: 530-000-777, r.freitag@gosrit.luzino.pl
  • Sala Sportowa GOSRiT. Luzino ul. Szkolna 17.
    Kierownik Sali: Paweł Radecki, Tel.: 501-104-483, p.radecki@gosrit.luzino.pl,
  • Boisko Sportowe GOSRiT w Wiejska 49, 84-242 Kębłowo
    Animator : Adam Olejniczak 508906162, mail: a.olejniczak@gosrit.luzino.pl
  • Boiska sołeckie: Wyszecino, Milwino, Sychowo, Zelewo, Kochanowo, Kębłowo.

 

Siedziba

Hala Widowiskowo-Sportowa GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego

A. Mickiewicza 22

84-242 Luzino

Tel./fax 58/6780554

 

Dyrektor

Piotr Klecha

Tel. : 503537930

e-mail: p.klecha@gosrit.luzino.pl

 

Główna Księgowa

Lucyna Mach

tel./fax (058)678-05-54 wew. 1

email: l.mach@gosrit.luzino.pl

 

Kierownik – gospodarz obiektu

Hala GOSRiT ul. Mickiewicza 22

Sabina Rozmarynowska

tel./fax (058)678-05-54 wew. 2

e-mail: sabina.gosrit@wp.pl

 

Wynajem Hali GOSRiT, ul. Mickiewicza 22

Marlena Warzecha

tel./fax (058)678-05-54 wew. 2

e-mail.: m.warzecha@gosrit.luzino.pl

 

Referent:

Monika Drabik

tel./fax (058)678-05-54

e-mail: m.drabik@gosrit.luzino.pl

 

Referent:

Paulina Kunz

tel./fax (058) 678-05-54 wew. 4

e-mail: p.kunz@gosrit.luzino.pl

 

Referent:

Paulina Lewandowska

tel./fax (058) 678-05-54 wew. 4

e-mail: p.lewandowska@gosrit.luzino.pl

 

Kierownik Sali Sportowej GOSRiT ul. Szkolna 17

Paweł Radecki

tel.: 501 104 483

fax (058)678-05-54

email: p.radecki@gosrit.luzino.pl

 

Orlik Luzino

Rafał Freitag tel.: 530-000-777

e-mail: r.freitag@gosrit.luzino.pl

 

Boisko Kębłowo

Adam Olejniczak

e-mail: a.olejniczak@gosrit.luzino.pl

tel.: 508-906-162

 

 koordynator ds. organizacji sportu

Maksym Graczyk tel.:

509 786 531,

mail: m.graczyk@gosrit.luzino.pl

 

Dane Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie
Nabywca: Gmina Luzino, ul. Ofiar Stutthofu 11, 84-242 Luzino NIP: 588-208-20-59
Odbiorca: Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji i Turystyki, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino
Numer konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Krokowej o/Luzino 44 8349 0002 0016 2229 3000 0010

Dane do FV:

Nabywca: Gmina Luzino, ul. Ofiar Stutthofu 11, 84-242 Luzino NIP: 588-208-20-59

Odbiorca: Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji i Turystyki, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

Numer konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Krokowej o/Luzino 44 8349 0002 0016 2229 3000 0010

Tel.: 58 678 05 54

Mail.: p.klecha@gosrit.luzino.pl

www.gosrit.luzino.pl

https://www.facebook.com/ktskgoritluzino?ref=profile

 

Sekcje sportowe:

Koordynator ds. organizacyjnych GOSRiT: Maksym Graczyk tel.: 509 786 531, mail: m.graczyk@gosrit.luzino.pl

 

Wikęd Luzino – IV liga

trener Maciej Pliński , mail: wiked.luzino@pomorski-zpn.pl,

kierownik drużyny: Wojciech Krasucki, tel.: 605051278,

prezes Rafał Kędziora,

 

Wikęd II Luzino – A-klasa

trener Maksym Graczyk , mail: wiked.luzino@pomorski-zpn.pl,

 

GOSRiT Luzino Dziewczyny III liga

trener: Sylwester Piątek, tel: 513-151-137, s.piatek@gosrit.luzino.pl

 

GOSRiT Luzino 2006 

Paweł Buzała tel.: 502 149 817, mail: Paweł Buzała pawelbuzala24@gmail.com

 

GOSRiT Luzino 2007/08

trener: Dawid Kowalski, tel.: 502 642 735, mail: kowi19946@wp.pl

 

GOSRiT Luzino 2009/10

trener: Piotr Jasielski, tel: 794700154, p.jasielski@gosrit.luzino.pl

 

GOSRiT Dziewczyny juniorki  

 trener: Ewelina Barra, tel: 531 633 877

 

GOSRiT Luzino, sekcja kickboxingu

Rafał Karcz 695650914, rafal.karcz@sportwejherowo.pl , http://www.kickboxing-luzino.pl/

GOSRiT Kębłowo sekcja kickboxingu: Paulina Stenka

 

GOSRiT Luzino Sekcja tenisa stołowego – III liga i I liga kobiet

Waldemar Plotka Tel: 603-954-578 , ts.plotka@gmail.com

 

GOSRiT Luzino Sekcja sztuk walki koluchstyl

Rafał Freitag tel.: 530-000-777, r.freitag@gosrit.luzino.pl

 

Aktywny Senior LZS

opiekun Jolanta Radecka

 

Drużyny GOSRiT ze sportu wiejskiego:

GOSRiT Robakowo

trener Paweł Hinz, Tel.: 512-108-095, p.hinz@gosrit.luzino.pl ,

 

GOSRiT Barłomino

trener Sylwester Piątek, tel: 513-151-137, s.piatek@gosrit.luzino.pl

 

GOSRiT Wyszecino

trener Kinga Damps, mail.: k.damps@gosrit.luzino.pl

 

GOSRiT Zelewo

trener Paweł Hinz, Tel.: 512-108-095, p.hinz@gosrit.luzino.pl,

 

GOSRiT Kochanowo

trener Paweł Hinz, Tel.: 512-108-095, p.hinz@gosrit.luzino.pl,

 

Luzińska Liga Sołecka

organizator Witold Dąbrowski

LZS Błyskawica Luzino – kierownik Leszek Gołąbek

LZS Trak Barłomino – kierownik Mirosław Joskowski

LZS Suchocki Zelewo– kierownik Maciej Korosacki

LZS Cyklopy Wyszecino – Waldemar Formela

LZS Sołecka Milwino- kierownik Wacław Żywicki

LZS Sołecka Kębłowo– Jarosław Raif

LZS Sparta Kochanowo– kierownik Kamil Okoń