Luzińska Liga Sołecka zainaugurowała rozgrywki

W niedzielę 12 maja br. odbyła się pierwsza wiosenna kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2019. Do najciekawszego pojedynku doszło w Zelewie, gdzie ponad  100 kibiców oglądało spotkanie  miejscowego  KS Suchocki z Barłominem. Gospodarze, noszeni głośnym dopingiem licznych kibiców, wygrali ten mecz 7:2. W przerwie tego spotkania odbyła się miła uroczystość, podczas której drużyna gospodarzy wręczyła podziękowanie dla  sponsora głównego drużyny, Pana Romana Suchockiego. Pan Roman, który od lat wspiera zelewską drużynę, zakupił dla niej kosiarkę do pielęgnowania tutejszego boiska. Ta znakomita wiadomość przełożyła się na wysokie zwycięstwo drużyny prowadzonej przez kapitana drużyny, Macieja Korosackiego.

Nie mniej ciekawie było w Robakowie, gdzie miejscowi zawodnicy musieli uznać wyższość, zwycięzców XX Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino, Cyklopów  z Wyszecina, przegrywając 1:4.

Wyrównany pojedynek mogliśmy zobaczyć na boisku w Kochanowie, gdzie grający w roli gospodarzy Kębłowo przegrało z Luzinem 2:4. Na tym samym boisku Kochanowo pewnie pokonało Milwino 4:0.

Wyniki I kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2019

ROBAKOWO – CYKLOPY WYSZECINO 1:4

KĘBŁOWO – LUZINO 2:4

KOCHANOWO – MILWINO 4:0

KS SUCHOCKI ZELEWO – BARŁOMINO 7:2