Piłkarki GOSRiT Luzino tym razem wracają bez medalu z Krajowych Igrzysk LZS

W dniach 26-28.08 2020 w Ciechanowie odbyły się Krajowe Igrzyska LZS. Reprezentacja Województwa Pomorskiego wyjechała tam w blisko 100 osobowej grupie, wśród których znalazły się luzińskie piłkarki. Podopieczne trenera Sylwestra Piątka zagrały tam w mocno okrojonym składzie  i ostatecznie zajęły 7 lokatę, na co złożyły się dwa zwycięstwa, remis i jedna porażka.

Ponadto trener Sylwester Piątek rywalizował w czwórboju samorządowców. Jego indywidualne wyniki  uplasowały go w czołówce stawki, niestety w drużynie wynik był trochę gorszy.

Zawodniczki GOSRiT uczestniczyły jeszcze w zawodach Przeciągania Liny, gdzie były bliskie zdobycie medali. Ostatecznie uplasowały się na 4 miejscu. Skład ekipy:  Martyna Kurkowska, Magdalena Konkel, Weronika Mach, Julia Hebel i Monika Nadolska

W sportowej rywalizacji uczestniczyli też Piotr Klecha– dyrektor GOSRiT Luzino oraz Adam Olejniczak  , którzy w drużynie w zawodach Przeciągania Liny zajęli  5 miejsce.

Podsumowując był to bardzo udany wyjazd Reprezentacji Pomorza LZS, która zdobywała wiele medali m in. w LA, Zapasy i Koszykówka. Była to też okazja do integracji sportowców z terenu całego kraju z różnych dyscyplin sportowych.

Przyszło roczne Igrzyska LZS  zaplanowano w Spale ( woj. Łódzkie) .

Warto dodać, że w uroczystości otwarcia zawodów uczestniczyło wielu parlamentarzystów z różnych opcji, w tym m in. Władysław Kosiniak- Kamysz– przewodniczący RG LZS oraz prezes PKOl Andrzej Kraśnicki