Piłkarska Przyszłość z ORLENEM w Luzinie

Podopieczni programu Piłkarska Przyszłość z ORLENEM powoli kończą rozgrywki rundy jesiennej. W 16 ośrodkach w Polsce trwają właśnie ostatnie mecze pierwszej części sezonu. Większość zespołów rywalizację zakończy w listopadzie.  W GOSRIT Luzino zespół z rocznika 2007/08 prowadzony przez trenera Wojciecha Krasuckiego z powodzeniem radzi sobie w rozgrywkach Juniora Młodszego B2. Ostatnie wyniki zespołu przyczyniły się do realnego awansu do ligi wojewódzkiej. Na 4 mecze przed końcem rundy jesiennej, zajmują 3 miejsce. Zespół z rocznika 2009 prowadzony przez trenerów Piotra Jasielskiego oraz Macieja Kożyczkowskiego, aktualnie zajmuje 6 miejsce w rozgrywkach Trampkarza C1 i również pokazuje się z dobrej strony zwłaszcza z drużynami liderującymi, z którymi toczył przegrane lecz bardzo zacięte boje.  Co warto podkreślić. zespół w 8 meczach strzelił aż 45 bramek.

Wyróżniający się zawodnicy pracują dodatkowo z trenerem Pawłem Buzałą, który także prowadzi drużynę z rocznika 2006 w klubie.  Zespół ten również brał udział w programie w poprzednich latach, aktualnie jest w czołówce ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego B1.  Warto dodać, że aktualnie trzech naszych zawodników z rocznika 2008 przebywa na wypożyczeniu w UKS Orlen Gdańsk, z możliwością ogrywania się w centralnej lidze juniorów u-15.

Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.