PKS Gdynia SA – sponsor główny III ligowych piłkarek

Z okazji 10 –lecia GOSRiT Luzino przedstawiamy naszych sponsorów, dzięki którym nasza młodzież może realizować swoją pasję.

Kolejnym naszym sponsorem, którego chcielibyśmy przedstawić to PKS Gdynia S.A. Bardzo duży udział w pozyskaniu tego sponsora miał Radny Gminy Luzino, Pan Stanisław Engelbrecht, którego pomoc w tym zakresie była nieoceniona.

Firma PKS Gdynia S.A. od lat wspiera nasze piłkarki, poprzez finansowanie wyjazdów na mecze ligowe. Zwłaszcza w okresie gry na II-ligowych boiskach to wsparcie było nieodzowne, ponieważ koszt tych wyjazdów byłby nie do udźwignięcia przez nasz klub i tylko dzięki naszemu darczyńcy luzińskie piłkarki miały możliwość reprezentowania Luzina na arenie ogólnopolskiej. Ponadto w okresie gry w 2 lidze piłkarki GOSRiT mogły liczyć na program stypendialny, który pomagał im skupić się na meczach i treningach. Prezesem firmy jest Pan Witold Skiba, a dyrektorem Pan Adam Galas. Korzystając z okazji w imieniu naszych piłkarek pragniemy podziękować za wielkie serce i wsparcie, dzięki któremu piłka kobieca rozwija się w Luzinie.

PKS Gdynia S.A. obsługuję przewozy m in. na terenie powiatu puckiego i wejherowskiego w tym w gminie Luzino. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora.