Poznaliśmy finalistów XII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino

Wyjątkowo emocjonujące były eliminacje  XXII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino, które odbywały się w niedziele  18.07 na boiskach sołeckich w Zelewie i Milwinie.

Najciekawiej było w grupie A, gdzie spotkały się trzy zespoły: LZS Suchocki Zelewo, LZS Błyskawica Luzino oraz Cyklopy Wyszecino (drużyna  LZS Sołecka Kębłowo nie skompletowała składu). Każda z tych drużyn, wygrywając po jednym pojedynku, zdobyła po 3 punkty i o awansie decydowały zdobyte bramki. Po ich zliczeniu z awansu cieszyli się piłkarze z Zelewa i Wyszecina.

W grupie B wstawiły się wszystkie cztery zespołu a najlepszym z nich  okazał się LZS Sołecka Kochanowo, który zdobył 6 punktów. O drugie premiowane awansem miejsce trwała bardzo zacięta rywalizacja. Zarówno LZS Sołecka Robakowo, jak i LZS Sołecka Milwino, po 3 meczach grupowych miały taki sam bilans punktów i bramek i o awansie zdecydował konkurs rzutów karnych, które lepiej wykonywali  zawodnicy z Robakowa i to oni zagrają w finale. Czwarte miejsce w grupie zajęli zawodnicy LZS Trak Barłomino.

Finał XXII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino, odbędzie się 25.07.2021 na stadionie GOSRiT Luzino na który serdecznie zapraszamy.