Zbliża się 10-lecie GOSRiT Luzino

W grudniu obchodzić będziemy 10-lecie otwarcia Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie. Urodzinowa, Sportowa Gala odbędzie się 2 grudnia 2017.Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić te firmy, instytucję, dzięki którym możemy realizować swoją misję. Warto dodać, że obecnie w naszym klubie ponad 500 chłopców i dziewcząt może realizować swoją sportową pasję w 22 drużynach piłki nożnej oraz w sekcjach: tenis stołowy, kickboxing, siatkówka dziewcząt, sporty walki koluchstyl.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić firmę MARIUSZ MASZOTA EL PROFESSIONAL, która jest z nami od 2008 roku. W tym czasie Pan Mariusz rokrocznie wspierał nasze działania. Dzięki wsparciu naszego sponsora mogliśmy m in. dofinansować cykl Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup, które również dzięki Panu Mariuszowi są dzisiaj największym cyklem turniejów dla dzieci i młodzieży nie tylko na Kaszubach. W dotychczasowej 8-letniej historii turniejów uczestniczyło w nich już ponad 24 000 młodych adeptów futbolu z 150 klubów z terenu całego kraju, Rosji i Białorusi. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Pana Mariusza.

Ponadto firma el professional jest od lat sponsorem tytularnym drużyny GOSRiT 2001/02. Drużyna prowadzona od początku przez trenera Pawła Radeckiego dzięki wsparciu sponsora ma za sobą kilka udanych sezonów ligowych, w tym 2 na najwyższym poziomie rozgrywek juniorskich. Ponadto luzińska młodzież uczestniczyła udanie w licznych turniejach w kraju i zagranicą, gdzie m in. na silnie obsadzonym turnieju w Wiedniu zajęła 3 lokatę oraz wygrała dwukrotnie finał wojewódzki Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS, zajmując w finale krajowym Słubice 2016 trzecie miejsce w Polsce. Dodać należy, że firma el professional jest również sponsorem naszej IV-ligowej drużyny seniorów.

W imieniu młodych, nie tylko luzińskich sportowców serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi za wielkie serce i wsparcie naszego klubu, bez którego nie mielibyśmy możliwości działać w tak dużym zakresie. Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora. Więcej informacji o firmie: www.elprofessional.pl