Zmiany w sztabach trenerskich GOSRiT Luzino

Za nami kolejny udany sezon piłkarski młodzieżowych drużyn GOSRiT Luzino. W tym czasie w 20 zespołach  ponad 400 chłopców i dziewcząt realizowało swoją pasję.

Po tym sezonie dojdzie do kilku zmian w sztabach trenerskich naszych drużyn.

Z wieloletnią pracą z rocznikiem 2001/02 pożegnał się trener Paweł Radecki. We wtorek z tej okazji odbyło się spotkanie, na które przybyło blisko 25 zawodników, którzy przez lata reprezentowali nasz klub w tej drużynie. Z drużynami młodzieżowymi pożegnają się zawodnicy rocznika 2001, którzy powalczą od następnego sezonu o miejsce w składzie zarówno IV ligowej drużyny, jak i A-klasowych rezerw Wikędu. Rocznik 2002 wraz z 2003 już pod wodzą nowego/starego trenera Pawła Hinz zgłoszony został do rozgrywek juniora młodszego.  Warto dodać, że z tego zespołu 3 zawodników ma już za sobą debiuty na boiskach seniorskich ( Damps, Michałek i Nastały)

Zmiana nastąpiła również w drużynie GOSRiT 2008 Luzino. Po dwóch latach pracy z zespołu odchodzi trener Tomasz Kotwica. Zastąpi go Trener Maksym Graczyk, który został już przedstawiony drużynie oraz rodzicom. „Maks” trenuję luzińską młodzież od kilku lat, będąc m in. asystentem trenera Joryna przy GOSRiT 2009 Luzino oraz prowadząc drużynę dziewcząt U-13. Od nowego sezony trener Maksym, prowadzić będzie samodzielnie drużynę rocznika 2008, która bardzo udanie zaprezentowała się w mijającym roku, zajmując na zakończenie rozgrywek turniejowym ZPN, drugą lokatę.