Cyklopy Wyszecino wygrywają XII Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino

W niedzielę 11 marca 2018 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbył się wyjątkowo zacięty XII Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino. Najlepszą drużyną imprezy został zespół Cyklopy Wyszecino, który w wielkim finale po serii rzutów karnych pokonał Kochanowo. Na trzecim miejscu zawody zakończyli zwycięzcy ligi halowej, Sołecka Luzino, która również po karnych pokonała najmłodszą drużynę zawodów Sychowo .

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Zielke (Cyklopy Wyszecino) a najlepszym bramkarzem: Piotr Gruba (Kochanowo)

Po zakończeniu rywalizacji wszystkie drużyny otrzymały z rąk obecnego na turnieju, Bartłomieja Formela – Przewodniczącego Rady Gminy Luzino pamiątkowe puchary, najlepsze drużyny komplet medali ,a wszyscy uczestnicy rywalizacji mogli liczyć na ciepły posiłek

Imprezę zorganizował: Witold Dąbrowski, za opiekę medyczną odpowiadał: Rafał Wróblewski, a zawody sędziowali: Jarosław Labuda i Mirosław Miotk