Dorota Godzina w Wejherowie

Na zaproszenie Rafała Karcz, trenera kickboxerów z Wejherowa i Luzina, a zarazem trenea Kadry Narodowej juniorów, do Wejherowa przyjedzie zawodowa Mistrzyni Świata w kickboxingu Dorota Godzina.

Wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski w kickboxingu, do niedawna walcząca dla Federacji DSF Kickboxing Challenge, zawodowa Mistrzyni Świata WAKO Dorota Godzina dnia 23 czerwca specjalnie dla sekcji KICKBOXING FOR LADIES poprowadzi dwa treningi na sali Fight Zone GYM Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

  • Dorota Godzina po raz pierwszy zagości w Wejherowie. Nasze dziewczyny z żeńskiej sekcji kickboxingu grupy rekreacyjnej będą mogły potrenować z utytułowaną i znaną zawodniczką. Oprócz tego wizyta Doroty to okazja do promocji naszego Wejherowa, gdyż chcemy Dorocie pokazać nasze miasto. Oprócz Doroty jest szansa, że z wizytacją tego dnia odwiedzi nas prezes Polskiego Związeku Kickboxingu, pierwszy w historii Polski Mistrz Świata w kickboxingu Piotr Siegoczyński – trwają właśnie ustalenia odnośnie pobytu prezesa w Wejherowie – relacjonuje trener Rafał Karcz

Kilka miesięcy wcześniej na sali klubu gościła inna utytułowana zawodniczka, Monika Turemka, która przez dwa dni prowadziła treningi dla kobiecej sekcji kickboxingu. Obie wymienione prowadzą obecnie z powodzeniem duże sekcje kickboxingu w Warszawie i okolicach. Warto zaznaczyć, że są to kobiece sekcje. W Wejherowie również można zapisać się na kickboxingu w grupie w stu procentach dla kobiet. Inicjatorem powstania takiej grupy był Rafał Karcz w 2016 roku. Dziś sekcja podzielona jest na dwie grupy i liczy blisko 30 kobiet. Chętne Panie, które chcą zapisać się do Klubu i aktywnie spędzić czas na treningu kickboxingu w zakresie rekreacji odsyłamy na stronę: www.facebook.com/kickboxingdlakobietwejherowo

Zapraszam serdecznie prasę i media na treningi z Dorotą Godzina. Treningi odbędą się dnia 23 czerwca (sobota) godz. 17:00 – 18:30 oraz 18:45 – 20:00 w sali Fight Zone GYM ul. I Bryg. Panc. WP 5 (wejście od strony ul. 12 marca na posesję Firmy MONZA – tam znajduje się nasza salka). Dorota Godzina nocować będzie w Hotelu Olimp w Wejherowie.