Juniorzy młodsi pokazali charakter

We wtorek w ramach Ligi wojewódzkiej juniora młodszego po bardzo emocjonującym meczu B1 GOSRiT Luzino przegrał 1:0 z Gedanią Gdańsk
Podopieczni Karola Piatka i Grzegorza Semaka pomimo porażki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza że po czerwonej kartce w 65 minucie musieli radzić sobie w osłabieniu. Nie zmieniło to jednak sposobu gry naszej drużyny, która w drugiej połowie dominowała nad zawodnikami z Gdańska.
Pomimo licznych naszych ataków, to jednak goście stworzyli dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki, ale tego dnia świetnie dysponowyny był Kuba Karczewski, który nie dość że obronił rzut karny, to popisał się znakomitymi interwencjami, utrzymując nasz zespół w grze.
Co warto podkreślić, mecz stał na wysokim poziomie i oby więcej takich z udziałem naszych drużyn.