Pierwsza edycja Pomerania Trail dobiegła końca, więc tym klipem możecie przenieść się z powrotem na trasę!

https://www.facebook.com/PomeraniaTrail/videos/395488944697496/?__tn__=kCH-R&eid=ARDImOsR6sbR79GyDo9_7biBb1881ssLssoHu-S8pOfFw67z07Jg-x0rvXcyqM0ASFDVC3eTbhPTTKDe&hc_ref=ARRPvygQ5A7CAPgGnA6HfAzL4lJCTc2562VUw7k06K5KpbRGAcJ9h1u_5bMCtzw7QCA&fref=nf&__xts__[0]=68.ARBlMSByCvRuXLXY1HTMsEWVYgJ735WJXvuX-oXE05ELGnSuPiAkbGlv6ThniChkX9mEXbfuBeNtSgFR1CkGQjzM4_LvZAgPsoat5UI8xO-nuAYVZ6PbLmE9iZ-EWj5GVScZrMido1FNJ1TuS-6OZlNzJ7RKO2O2AuN3OwaDnxSjP447HnL7dwqT8VeHFzZvzLFspSzimclO0Ya_FH6Y9IHSTIKw6hEtOGld4fI8aCBeRblFBChNGLrcbwkxR9LwdO1nwreVL4EqXAoHN30vo7XpB9tgf0qiHg2Dpee0uINMTOFja4BwAan7-OFF0x5x6rbVj9GNr9Zq1gWqDDMb4997Id8JPCxMK9BGckQg2M4bvRCT36nXTb8fy-C7561VdupkpE6BhXc9aSVQHXALvRgpzGVr9tkiPJ1e8udAeN_8CpNaVBoUPcW_zshHw7Qq0sTvYBHC2TVxcVuIgPUAFN1b1b9EDAUoweoTi3Uaq0Uy-UFmQqx9iA

W Luzinie przywitała nas… deszczowo – błotnista aura i mamy nadzieję, że trasa przypadła Wam do gustu tym bardziej! 🙂

Wiemy, ze nie obyło się bez małych niedociągnięć, ale postaramy się to oczywiście wszystko poprawić, abyście byli jeszcze bardziej uśmiechnięci na mecie!

Tutaj chcielibyśmy zacząć serię podziękowań dla osób, bez których te zawody by się nie odbyły oraz nie miałyby takiego klimatu (nie mówimy tu o deszczu 😉 )

Podziękowania dla Marszałka Wojewóztwa Pomorskiego – Pana Mieczysława Struka oraz Wójta Gminy Luzino, którzy objeli Patronatem Honorowym naszą imprezę, bez których ta idea nie doszłaby do skutku.

Następnie wielkie podziękowanie dla Dyrektora GOSRiT Luzino – Pana Piotra Klechy, to już 3 rok naszej współpracy przy organizacji zawodów w Luzinie i nieocenionej pomocy!

Kolejne podziękowania dla Pana Pawła Radeckiego również z GOSRiT Luzino, bez niego nie udałoby nam się przygotować wszystkiego na czas.

Podziękowania dla Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pani Krystynie Potrykus, za nieoceniony wkład w przygotowanie dla Was pysznych posiłków na punktach żywnościowych oraz na mecie. Prawda, że było smacznie?

O obstawę trasy zadbali Harcerze z ZHP Luzino im. Żółnierzy Niezłomnych oraz Strażacy z OSP w Luzinie, którzy kontrolowali dobieg do mety!

Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach i partnerach, bez których nasze zawody nie obiłyby się echem w naszej biegowej społeczności oraz nie dostalibyście ciekawych nagród szczególnie od marki Polar i z gdyńskiego SoulPharmacy City Spa.

Na i oczywiście podziękowania dla naszego zespołu Pomerania Team 🙂

– Martyna za niezliczoną ilość godzin w przygotowaniach, robieniu zdjęć, prac graficznych i pomysłów oraz przygotowaniu biura zawodów.

– Konrad za ogarnięcie logistycze oraz techniczne przed i podczas zawodów,

– Asia, Maja, Karolina, Natalia za perfekcyjną obsługę naszych zawodników,

– Daniel i Marta za sędziowanie na 6+ (szczególnie w tym błotku),

– Kamil za owocną spikerkę!

– Flash Art za odważne podróżowanie Samuraiem po lasach i niezwykłe ujęcia niezależne od pogody!

Mamy nadzieję, że jeszcze Wam tego błotka po wczoraj mało i wrócicie do nas za rok, bez względu na to jaka będzie pogoda 🙂

Czapki z głów!

Polar

Soul Pharmacy – city spa

runandtravel.pl

Magazyn Bieganie

Bombusenergy

Outdoor Magazyn

Gmina Luzino

Diament Kantor

ProSport – sklep rowerowy

Samorząd Województwa Pomorskiego

Pomorskie Zrzeszenie LZS

Nadleśnictwo Strzebielino, Lasy Państwowe