Piłkarki GOSRiT Wikęd Luzino trzecie w Mistrzostwach Kaszub

Na bardzo wysokim poziomie stała tegoroczna edycja Mistrzostw Kaszub Kobiet, która odbyła się w ubiegłą sobotę 28 stycznia 2023 r., na Hali GOSRiT w Luzinie. W imprezie zorganizowanej przez Sylwestra Piątka zagrało 10 drużyn z 4 województw.
Po ponad 5 godzinach zmagań, najlepsza drużyną turnieju okazały się piłkarki Lechii Gdańsk, które w finale pokonały AWL Wrocław po serii rzutów karnych. Na najniższym stopniu podium stanęły nasze zawodniczki.
Po zakończeniu turnieju odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczył Jarosław Wejer, Wójt Gminy Luzino. Dzięki licznym partnerom i darczyńcom, drużyny mogły liczyć na atrakcyjne nagrody.