Podsumowanie wakacji na luzińskim Orliku

Na kompleksie Orlik w Luzinie przez cały lipiec i końcówkę sierpnia w ramach wakacji szkolnych odbywały się zajęcia, turnieje, gry i zabawy dla wszystkich chętnych. Uczestniczyły w nich dzieci z gminy Luzino i nie tylko. Uczestnicy mieli zapewnioną odpowiednią opiekę oraz mnóstwo atrakcji.

Wakacje rozpoczęły się bardzo aktywnie grami i zabawami . Gdy w kolejnych dniach na niebie pojawiło się słoneczko, nie mogliśmy powstrzymać się od systematycznego nawadniania w postaci węża ogrodowego i wojny na wodę. Przez cały okres wakacji na Orliku zorganizowanych zostało 14 różnych imprez ognisko, i dwa wyjazdy na plaże. Dzięki wycieczce do Gdyni, bawiliśmy się na wielkim placu zabaw oraz korzystaliśmy z wielu innych dostępnych tam atrakcji np. wycieczka motorówką gdzie wszyscy uczestnicy mogli sami ją posterować.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizowania naszych zajęć w różnej formie od pomocy przy turniejach po zakup nagród, lodów pizzy czy upieczenie ciasta 🙂 jesteśmy wdzięczni, że mogłem w tak przyjemny sposób spędzić czas wakacji.

Organizatorem zajęc był Rafał Freitag z GOSRiT Luzino, Animator na boisku Orlik. Zajęcie zostały dofinansowane przez GOSRiT Luzino, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo Kulturalne oraz Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY,  współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw  Obywatelskich Narodowego Instytutu  Wolności — Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego