RKS Wojak i Laga na Roberta wygrywają Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej!

RKS Wojak wygrywa wakacyjną ligę U-21! Sołtys Team awansował z 6 na drugie! ⚽️🍕😎
RKS Wojak zajął trzecie miejsce w ostatnim turnieju i tym samym przypieczętował zwycięstwo w Wakacyjnej Lidze w Kębłowie U-21!
Czwarty turniej należał do ekipy Sołtys Team, który w finale pokonał Budowę FC i awansował z 6 miejsca na drugie! Podium „wakacyjnej” zamknęło Gościcno, a o ich miejscu zdecydował jeden punkt bonusowy. Królem strzelców został Kacper Miotk! 😎⚽️ Gratulujemy i widzimy się w kolejne wakacje!
Zapraszamy do relacji Twoja Telewizja Morska, która odwiedziła nas podczas finału ➡️ https://m.telewizjattm.pl/…/59303-wakacje-na-sportowo…

Zagrały z nami także:
Duma Pomorza, Nie wiem, Budowa FC, Dzikie Kaczki, Adasie, Murarze, Apap Noc, Tartak, RKS Huwda, Żugajki, AA, FC Łebieńska.
Laga na Roberta wygrywa Wakacyjną Ligę U14! Lechia Gdańsk ze zwycięstwem w ostatnim turnieju 🥳⚽️
W ostatnim turnieju smaczną nagrodę z Zajazd Chata Kębłowo wygrała Lechia Gdańsk, pokonując w finale Mleczne Predatory! 🍕🍕 Trzecie miejsce zajęła Laga na Roberta. Wystarczyło to jednak na zdecydowana wygraną „Lagi” w kolejnej edycji Wakacyjnej Ligi w Kębłowie! Drugie miejsce w generalnej klasyfikacji dla Lechii, podium uzupełniły Mleczne Predatory! Królem strzelców został Kuba Bacławski! 🏆
Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę przez wszystkie 4 turnieje! Frekwencja w tej kategorii pozytywnie nas zaskoczyła, do zobaczenia w kolejnej edycji! ✋😁