Ruszyła Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2019!!! – tabele, video, galerie zdjęć

3

Pierwszy turniej w kategorii U-21 padł łupem Białych Nosów 🥇, którzy w finale pokonali innego faworyta – ekipę Sołtys Team 🥈 W meczu o 3 miejsce Gramy Lagę 🥉, po zaciętym meczu, zwyciężyli zespół Kassubia. Czterokrotni zwycięzcy Wakacyjnej Ligi – Albania Team, uplasowali się na 7 miejscu 👀 Klasyfikacja zespołów z miejsc 5-11 została ustalona na podstawie zdobytej ilości pkt w fazie grupowej, a następnie bilansu bramek zdobytych oraz straconych 🧮Białe Nosy za zwycięstwo otrzymały 55 pkt, każda kolejna drużyna 5 pkt mniej. Do tabeli wliczone są również pkt bonusowe 🏆Królem strzelców turnieju został Beniamin Damps ➡️ 5 bramek ⚽️, który minimalnie wyprzedził Brajana Domoradzkiego ➡️ 4 trafienia ⚽️Najlepsza ekipa otrzymała pamiątkowy puchar 🏆 oraz voucher na 2 pizze 🍕🍕 ufundowane tradycyjnie przez Zajazd Chata Kębłowo 😍Poniżej pełna tabela po pierwszej kolejce we wszystkich trzech kategoriach:PS. Nastąpiła mała korekta w tabeli grupy U-14.Do zobaczenia już w najbliższą środę! 😉

Opublikowany przez Wakacyjna Liga Piłki Nożnej Sobota, 6 lipca 2019

Mamy dla Was tabele po pierwszym turnieju w kategorii U-12 oraz U-14 👀

Emocji nie brakowało, a o zwycięstwie często decydowały drobne szczegóły 🔥 W obu kategoriach wystąpiły po 4 drużyny ⚽️ Najlepsze zespoły otrzymały oczywiście pamiątkowy puchar 🏆 oraz voucher na 2 pizze 🍕🍕 ufundowane przez Zajazd Chata Kębłowo 😍

W klasyfikacji strzelców prowadzą:

U-12 ➡️ Paweł Miotk – ⚽️ 6 bramek
U-14 ➡️ Alan Groth – ⚽️ 4 bramki

Poniżej relacja zdjęciowa z pierwszego dnia rozgrywek 📷 Dziękujemy za pomoc Szymonowi 😍 Życzymy miłego oglądania 👀

Opublikowany przez Wakacyjna Liga Piłki Nożnej Czwartek, 4 lipca 2019

2

Można powiedzieć jedno… było DOBRZE 🔥 11 zespołów na jednym turnieju to rekord Wakacyjnej Ligi 🏆 Więcej szczegółów, wyniki oraz relacja zdjęciowa już jutro ⚽️ Do zobaczenia! 👀😉

Opublikowany przez Wakacyjna Liga Piłki Nożnej Piątek, 5 lipca 2019

Pierwszy turniej w kategorii U-21 padł łupem Białych Nosów 🥇, którzy w finale pokonali innego faworyta – ekipę Sołtys Team 🥈

W meczu o 3 miejsce Gramy Lagę 🥉, po zaciętym meczu, zwyciężyli zespół Kassubia. Czterokrotni zwycięzcy Wakacyjnej Ligi – Albania Team, uplasowali się na 7 miejscu 👀

Klasyfikacja zespołów z miejsc 5-11 została ustalona na podstawie zdobytej ilości pkt w fazie grupowej, a następnie bilansu bramek zdobytych oraz straconych 🧮

Białe Nosy za zwycięstwo otrzymały 55 pkt, każda kolejna drużyna 5 pkt mniej. Do tabeli wliczone są również pkt bonusowe 🏆

Królem strzelców turnieju został Beniamin Damps ➡️ 5 bramek ⚽️, który minimalnie wyprzedził Brajana Domoradzkiego ➡️ 4 trafienia ⚽️

Najlepsza ekipa otrzymała pamiątkowy puchar 🏆 oraz voucher na 2 pizze 🍕🍕 ufundowane tradycyjnie przez Zajazd Chata Kębłowo 😍

Poniżej pełna tabela po pierwszej kolejce we wszystkich trzech kategoriach:

PS. Nastąpiła mała korekta w tabeli grupy U-14.

Do zobaczenia już w najbliższą środę! 😉

Turniej U-21 w obiektywie 📷 Dziękujemy za pomoc Szymonowi 😍 Zapraszamy do oglądania 👀