Tomasz Siudek zwyciężył w X Turnieju Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino

W czwartek 28 października na Sali Sportowej GOSRiT w Luzinie rozegrany został kolejny turniej dla pasjonatów tenisa stołowego

Zwycięzcą X Turnieju Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino został  Tomasz Siudek zwyciężył w

Na miejscu drugim Krzysztof Konkel.

W meczu o miejsce lll Marek Rybaczek pokonał Magdę Płotka.

W zawodach wzięło udział 17 zawodników.

Wielkie brawa należą się najstarszemu zawodnikowi Marianowi Gęsickiemu. Mimo 80-ciu lat Pan Marian jak równy z równym walczy o każdy punkt z rywalami niejednokrotnie młodszymi o pół wieku. Tak też było w meczu o piętnaste miejsce, w którym to pokonał 3:2 Krzysztofa Labudę.

Warto wspomnieć że w II Grand Prix Polski Weteranów rozgrywanych w Gliwicach Pan Marian zajął ll miejsce. Gratulujemy!!!

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne tenisowe czwartki, które odbywają się cyklicznie do 16 grudnia br.