Wikęd awansował dalej

IV runda regionalnego PP. Jaguar Gdańsk – Wikęd Luzino 1:2 pd.

Wikęd Luzino po zwycięstwie w Gdańsku z Jaguarem awansował do V rundy regionalnego Pucharu Polski. W regulaminowym czasie był remis 1:1 i o awansie do kolejnej rundy decydowała dogrywka, w której bramkę na miarę awansu zdobyli Luzinianie.  Oba gole dla Wikędu  z rzutów karnych, dla podopiecznych trenera Tomasza Bronera, strzelił  Krystian Opłatkowski.

Warto dodać, że w tym meczu od pierwszej minuty zagrali trzech młodych wychowanków GOSRiT Luzino, Maciej Kożyczkowski, Marcin Kędziora oraz Paweł Selonka, którego w 78 minucie zmienił inny junior, Łukasz Michałek.

W najbliższy weekend już w meczu o mistrzostwo IV ligi Wikęd wyjeżdża do Ustki na mecz z miejscowym Jantarem. Spotkanie to zaplanowano na sobotę 5 października o godz. 16.00