Wikęd Luzino ponownie remisuje

KTS-K Wikęd Luzino zremisował na własnym stadionie z Wierzycą Decka  Pelplin 1:1 (0:1).  Mecz od początku nie zachwycał i obie strony nie stwarzały za wiele sytuacji bramkowych. Pierwsza bramka dla gości padła po błędzie obrony w 44 minucie, gdzie w sytuacji sam na sam nie pomylił się zawodnik gości. Po przerwie  swój błąd zrekompensował Deniel Lisowski, który w 57 minucie dał remis gospodarzom. Wynik już nie uległ zmianie, pomimo kilku stworzonych sytuacji z jednej i z drugiej strony.

Forma Luzinian nie zachwyca, miejmy na dzieję, że zmieni się już to w kolejnym meczu w Kartuzach, gdzie podopieczni Tomasza Bronera zagrają z miejscową Cartusią.  W tym meczu  i kolejnych Wikęd będzie musiał radzić sobie bez podstawowego obrońcy Sebastiana Kowalskiego, który zmienia barwy na żółtoczarne, przechodząc do III-ligowego Gryfu Wejherowo.  Sebastianowi życzymy powodzenia  i trzymamy kciuki za Wikęd w sobotę o 11:00.

KTS-K Wikęd Luzino v Wierzyca Decka Pelplin 1:1 (0;1)
Daniel Lisowski (57′)
skład: Tycjan Smolak, Mateusz Rhode (46′), Konrad Formela (55′), , Maciej Borski, Sebastian Kowalski, Maciej Kożyczkowski, Daniel Lisowski, Dariusz Mienik, Krystian Opłatkowski (67′), Patryk Regulski, Jacek Wicon (80′)

rez: Beniamin Damps (80′), Paweł Czoska (55′), Michał Kożyczkowski, Łukasz Murakowski (67′), Dawid Siebert (46′)