Za nami kolejne dwa dni sportowych ferii z GOSRiT Luzino

Nie nudzą się uczestnicy ferii zimowych na sportowo, zorganizowanych przez Adama Olejniczaka z GOSRiT Luzino. W ostatnich dniach na Sali Sportowej GOSRiT odbyły się m in. zawody w lotki oraz turniej piłkarski

Najpierw we wtorek 15 lutego zorganizowany został turniej w lotki, którego zwycięzca okazał się  Ksawery Wencel.

Następnie w  środę 16 lutego odbył się Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2006 i młodsi.  Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów. Zwycięzcą zawodów okazała się ekipa Samochodówka, która w wielkim finale pokonała Żugajki 6-0. W meczu o III miejsce Team Mamut pokonał po rzutach karnych Batoniki 3-1(w meczu 0-0).