89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym

W Arłamowie w dniach 26-28 03.2021r. odbyły się 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Wśród 48 zawodniczek udział w mistrzostwach zapewniły sobie dwie tenisistki GOSRiT Luzino Maja Miklaszewska i Katarzyna Płotka.
Niestety z powodu choroby ze startu musiała zrezygnować Kasia, a jej miejsce zajęła Daria Kędzior z MRKS-u Gdańsk.

W grze podwójnej Maja Miklaszewska wraz z J. Ślązak(Siarka Tarnobrzeg) pokonały w l rundzie A. Chudy /K. Gierach 3:1, w ll rundzie D. Wołowiec/K.Galus 3:2. Niestety w walce o półfinał musiały uznać wyższość pary P. Krzysiek /K. Ślifirczyk ulegając 0:3.

W turnieju indywidualnym Maja w pierwszej rundzie pokonała M. Holak 4:0. W drugiej rundzie trafiła na broniącą tytuł Mistrzyni Polski Natalię Bajor ulegając 4:1

Mistrzynią Polski została Natalia Bajor która w finale pokonała Katarzynę Grzybowską 4:2. Nasza tenisistka została sklasyfikowana na miejscu 17-32.