Bardzo ciężki weekend luzińskich piłkarek

W dniach 20-21 lipca br II Ligowe zawodniczki GOSRIT Luzino, występowały na boiskach Luzińskiego stadionu.

 

W sobotę 20 lipca podopieczne trenerów Sylwestra Piątek i Adama Olejniczak brały gościnnie udział w Wojewódzkim Turnieju weteranów, gdzie musiały zmierzyć się o ponad 30 lat starszymi zawodnikami. Dziewczyny pokazały klasę bo nie oddały łatwo żadnego meczu i w dwóch udało się im zremisować z drużyną Kleba Luzino 3-3 oraz z oldboyami że Słupska 2-2.

 

W niedzielę o godzinie 13.00 rozegraliśmy pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonu z beniaminkiem pierwszej ligi- Kotwica Kołobrzeg ( bardzo zaprzyjaźniona drużyna), po mimo braku aż 8 zawodniczek, które przebywają na sezonie  nasze zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze, choć wynik spotkania tego nie odzwierciedlał bo przegraliśmy 1-8 nie oddali łatwo skóry ale doświadczenie dużo starszych koleżanek z Kołobrzegu pokazało Nam ile jeszcze pracy Nas czeka. Jedyną bramkę dla Luzina strzeliła Magda Lińska.

 

Sklad: Nikola Kankowska, Angelika Kotłowska, Maria Lińska, Julia Center, Weronika Westphal, Oliwia Falk, Milena Fajter, Ewelina Barra, Zofia Okoń, Magda Lińska, Julia Bargańska, Patrycja Szatkowska, Magda Grudzińska, Weronika Lange

 

Również kolejny weekend będzie bardzo ciężki, ponieważ nasze zawodniczki będą reprezentować województwo pomorskie w Ogólnopolskim Turnieju LZS Piłkarska Kadra Czeka, który odbędzie się w Siedlcach.

 

Sponsorami II Ligowych zawodniczek sa: PKS, San-Tech, Luzińska Restauracja, Doko, Auto Mechanika Falkowski, Gmina Luzino