GOSRiT Wikęd Luzino tuż za podium

W dniach 18-20.07.2023 na pięknych obiektach w Ostródzie, odbył się Ogólnopolski Turniej LZS „Piłkarska Kadra Czeka”. Województwo Pomorskie reprezentowała drużyna GOSRiT Wikęd Luzino, która w stawce 13 drużyn zajęła znakomite 4 miejsce.

Podopieczni trenera Wojciecha Krasuckiego, przeszli jak burza rozgrywki grupowe., zajmując 1 miejsce w grupie.

W ćwierćfinale nasza drużyna pokonała drużynę z woj. świętokrzyskiego 3:2. Na zwycięstwo w półfinale oraz w meczu o 3 miejsce zabrakło już sił, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek naszych zawodników: aż 11 z 18 urodziło się w 2009 r.

Bramki w turnieju zdobywali: Oliwier Derkowski 3 oraz po jednej Dawid Odwrot, Kacper Formela, Arkadiusz Bullmann, Filip Babiarz, Michał Białobrzeski, asystowali Mikołaj Pobłocki-Oczk i Aleksander Ruszkowski – dwuktrotnie oraz Filip Babiarz, Michał Białobrzeski, Dawid Odwrot i Krzysztof Bojka

Mistrzem Polski LZS został zespół Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska , który wygrała w finale z zespołem Polonia Środa Wielkopolska.