Juniorzy starsi GOSRiT Luzino wygrywają z Radunią Stężyca

Znakomicie rundę jesienną rozpoczęli podopieczni trenera Michała Dąbrowskiego, którzy wygrali drugie spotkanie z rzędu, pokonując na własnym boisku wyżej notowaną Radunię Stężyca 2:0. Gole dla GOSRiTu zdobyli w drugiej połowie Mateusz Gruba i Igor Wiczkowski.

Pierwsza połowa nie należała do udanych, Podopieczni Michała Dąbrowskiego źle weszli w mecz, czego efektem były błędy indywidualne jak i grupowe w obronie. W drugiej połowie zespół po czterech zmianach odżył, co przełożyło się na składną akcję i bramkę Mateusza Gruby już  w 47 minucie. Gra wyglądała coraz lepiej, a w 65 minucie dał o sobie znać mniej widoczny  Igor Wiczkowski, który zdobył bramkę na 2:0. Na uwagę zasługuje też postawa obu bramkarzy, w pierwszej dobrze radził sobie Okoń, w drugiej Pruszynski -Raban. Następny mecz drużyny juniora starszego rozegrany zostanie we wtorek, w ramach  Pucharu Polski o 17:00 z KP Gdynia.

1 WLJA. GOSRiT Luzino – Radunia Stężyca 2:0

Skład naszej drużyny: Jędrzej Okoń (46. Krystian Pruszyński-Raban ) Szymon Landowski , Paweł Selonke , Jakub Konkol (46. Bartosz Szpakiewicz ) Beniamin Dampc , Karol Białk (46. Olivier Roppel ) Kacper Bornowski, Wiktor Droździel, Mikołaj Nastały (70. Brajan Domoradzki ), Jakub Łojek (46. Mateusz Gruba ) Igor Wiczkowski