Michał Klassa, Aleks Grota i Waldemar Litkowiec zwycięzcami X Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino Bartłomieja Formeli w Tenisie Stołowym

Za nami X turniej tenisa stołowego, w zawodach wzięło udział 24 zawodników. Najlepszym w czwartkowych zmaganiach okazał się Michał Klassa, który w finale pokonał Marka Rybaczka 3:2.

W kategorii dzieci i młodzieży zwyciężył Aleks Grota przed Agatą Płotka i Miłoszem Sobczak.

W klasyfikacji generalnej po 10 turniejach w kategorii open prowadzi Marek Rybaczek, w kat. +60 Waldemar Litkowiec, a kat. dzieci i młodzieży Aleks Grota.

Do zakończenia rozgrywek zostały do rozegrania dwa turnieje, na które serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek o godz 18:00