Noworoczny nabór na kickboxing – zapraszamy!

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe i GOSRiT Luzino zapraszają dzieci w wieku już od 4 lat na treningi kickboxingu do sekcji kickboxingu w Wejherowie i w Luzinie. Nowy nabór potrwa do 16 stycznia. Obowiązują zapisy – liczy się kolejność zgłoszeń.

Każdy, kto chciałby pójść w ślady utytułowanych zawodników z naszego powiatu, medalistów Mistrzostw Polski, Świata i Europy lub po prostu spędzić pożytecznie czas na sali, poprawić swoją sprawność, koordynację, siłę, szybkość czy sylwetkę, nauczyć się skutecznej samoobrony i kickboxingu, może zadzwonić na nr tel. 695 650 914. Treningi kickboxingu w Wejherowie prowadzone są codziennie dla poszczególnych grup treningowych, podzielonych na stopień zaawansowania oraz wiek na sali Fight Zone GYM w Wejherowie przy ul. I Brygady Panc. WP 5 (wejście od strony ul, 12 marca na posesję MONZA). W Luzinie zajęcia odbywają się w GOSRIT, na sali korekcyjnej dwa razy w tygodniu. Obecnie trwa nabór do wszystkich grup wiekowych – dzieci od lat 4 (sekcja BAMBINO), dzieci starsze, młodzież, dorośli. Klub zaprasza również dziewczęta i kobiety, które z powodzeniem trenują tę dyscyplinę sportów walki.

Treningi prowadzone są głównie przez trenera Kadry Narodowej Kickboxingu, Wejherowianina, Rafała Karcz oraz przez jego wychowanków i współpracowników, instruktorów z kwalifikacjami, Tomasza Hirsz i Adama Wróbel. Pierwszy trening jest DARMOWY, każdy może przyjść na zajęcia i potrenować. Należy jednak najpierw skontaktować się telefonicznie lub też emaliowo: kontakt@sportwejherowo.pl . Ponadto szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.sportwejherowo.pl Klub wspierany jest drogą dotacji przez Miasto Wejherowo, Powiat Wejherowski oraz Gminy Luzino i Wejherowo.