Sołecka Luzino najlepsza w Lidze Halowej

W niedziele 4 marca na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT odbyła się ostatnia kolejka Luzińskiej Ligi Soleckiej na Hali. Rozgrywki organizowane przez Witolda Dąbrowskiego z GOSRiT Luzino wygrał zespół z Luzina,który w ostatniej kolejce nie bez kłopotów pokonał Zelewo 4:2. Na drugim miejscu ligę zakończyło Barłomino. Podopieczni Mirosława Joskowskiego w ostatnim meczu przegrali z Milwinem 5:7, dzięki czemu Milwino „rzutem na taśmę” skończyło rozgrywki na najniższym stopniu podium. W pozostałych meczach Sychowo wygrało wysoko z Kochanowem 8:2, a Kębłowo pokonało Wyszecino 8:3.

Po ostatnim meczu odbyła się uroczystość podsumowania ligi. Uczestniczył w niej Piotr Klecha- dyrektor GOSRiT Luzino, który wręczył uczestnikom ligi puchary, medale i nagrody. Rozgrywki sędziowali: Jarosław Labuda i Mirosław Miotk a za opiekę medyczną odpowiadał: Rafał Wróblewski.

Wyniki VII kolejki:

Kochanowo- Sychowo 2:8 (2:4)

Milwino – Barłomino 7:5 ( 2:2)

Kębłowo – Wyszecino 8:3 (3:1)

Zelewo – Luzino 2:4 (1:1)

Końcowa kolejność Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2018

  1. Luzino
  2. Barłomino
  3. Milwino
  4. Kębłowo
  5. Sychowo
  6. Zelewo
  7. Kochanowo
  8. Wyszecino

Za tydzień ostatni akcent rozgrywek na luzińskiej hali, kiedy to drużyny sołeckie zagrają w Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino, Pana Bartłomieja Formela.