Zapisz dziecko na kickboxing do GOSRiT Luzino

Miesiąc wrzesień to czas naborów na zajęcia pozalekcyjne. Serdecznie zapraszamy dzieci od 4 roku życia oraz dzieci starsze na treningi w grupach dziecięcych z zakresu kickboxingu. Zajęcia nastawione są na wszechstronny rozwój cech motorycznych, na pracę nad poprawą koordynacji, zwinności i gibkości. Zawierają w sobie elementy kickboxingu, samoobrony. Pracujemy również nad korygowaniem wad postawy.

            Dla dzieci zaangażowanych, którym zajęcia z zakresu kickboxingu spodobają się szczególnie, proponujemy treningi w grupach zaawansowanych, które przygotowują do startów w zawodach sportowych w kraju, a nawet za granicą. W KTS-K GOSRiT Luzino, poprzez współpracę z partnerskim klubem Wejherowskim Stowarzyszeniem Sportowym, możliwe są wyjazdy na obozy letnie i zimowe oraz coroczne egzaminy na stopnie (pasy) uczniowskie.

            Kickboxing w Gminie Luzino ma już długoletnie tradycje i co roku adepci kickboxingu biorą udział w zawodach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Dla wszystkich corocznie organizowany jest festyn w połączeniu z turniejem na piankowe pałki, w którym wystartować może każdy. Każdy również otrzymuje medal za udział w zmaganiach, jako uznanie i nagrodę za zaangażowanie podczas treningów. KTS-K GOSRiT Luzino posiada wykwalifikowaną kadrę trenerską znaną w całej Polsce w składzie: Paulina Stenka – Mistrzyni Świata w kickboxingu, instruktorka gimnastyki korekcyjnej i kickboxingu, absolwentka AWF Gdańsk, Rafał Karcz – trener kadry narodowej juniorów w kickboxingu.

            Pierwszy trening w Klubie jest darmowy – sprawdzający. Podczas zajęć pracujemy nad motoryką dziecka, wprowadzamy elementy zabaw i gier ruchowych, a przy okazji uczymy od podstaw kickboxingu, który jest jedną ze skuteczniejszych form samoobrony. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia w taki sposób, aby dodać dziecku pewności siebie i śmiałości, wprowadzić dzieci w świat sportu i dać solidne podstawy i zdolności ogólno-ruchowe do uprawiania jakiejkolwiek innej dyscypliny sportu.

            Nowy nabór już trwa, a kontaktować się można poprzez email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl lub tel. 695 650 914. Od 5 września główną prowadzącą zajęcia w Luzinie będzie mieszkanka Kębłowa, utytułowana kickboxerka, Paulina Stenka – I DAN czarny pas.