Bardzo udane zakończenie roku GOSRiT 2005/2006

Bardzo udanie zakończyli rok podopieczni trenera Karola Piątek, którzy w ostatni weekend wygrali Turniej Barca Cup o puchar Wójta Gminy Wejherowo. Do zawodów wystawiliśmy dwa zespoły. W fazie grupowej  GOSRiT Luzino był bezkonkurencyjny wygrywając całą grupę A i B. W półfinałach GOSRiT I Luzino spotkał się z Orkanem i po jednostronnym widowisku pokonali zespół z Rumii aż 6-0. W drugim półfinale zespół GOSRiT II Luzino spotkał się z Gryfem Wejherowo i po zaciętym pojedynku uległ minimalnie 1-2.

W meczu o trzecie miejsce GOSRiT II Luzino zmierzył się ponownie z Orkanem i pewnie pokonał zespół  z Rumii 5-1, a w wielkim finale przy dopingu rodziców i zespołów,  GOSRiT Luzino pokonał Gryf Wejherowo 2-0. Oprócz zwycięstwa, najlepszym zawodnikiem został Kamil Gruba a królem strzelców Oliwier Osowski.

Warto wspomnieć, że również w sobotę 17 grudnia GOSRiT Luzino, zajął drugie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Ustki,  ulegając w finale 1-2 Cartusi Kartuzy. W tym turnieju również dwóch zawodników otrzymali wyróżnienia Oliwier Osowski – Król strzelców a Jakub Karczewski – bramkarz turnieju .

info: Adam Olejniczak