Ze zmiennym szczęściem rozpoczeli rozgrywki ligowe i indywidualne luzińscy tenisiści stołowi.

I ligowy GOSRiT Energa MarBruk ZRB musiał uznać wyższość Luveni Luboń i KS AZS Olsztyn

W IV lidze męskiej KTS-K GOSRiT Luzino pokonał 8-4 Hanimat  Reda.

Udanie w zespole zadebiutował wychowanek klubu Maksymilian Misiak, zdobywając 2 pkt.

Warto też wspomnieć że w ubiegłym tygodniu startując w l WTK kadetów w Gdańsku Maksio zajął 8 miejsce (startowało 34 zawodnikow), a w ostatnią niedzielę zajął ll miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego rozgrywanych w Rumi.

Trzecie miejsce w I WTK seniorek zajęła Emilia Zdrojewska.

Ponadto w I WTK juniorów w Gdańsku zadebiutował Patryk Dawidowski. Odnosząc 2 zwycięstwa i 2 porażki, został sklasyfikowany na miejscu 17-24

W trzecim turnieju Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino zwyciężył Krzysztof Gruszczyński.