Remis ze wskazaniem

IV liga. Wda Lipusz – Wikęd Luzino 3:3

Kolejny remis zanotowali podopieczni trenera Tomasza Bronera, którzy zremisowali w Lipuszu z miejscową Wdą 3:3. Gole dla Wikedu zdobyli: Czoska, Regulski, Dąbrowski

Mecz w Lipuszu fatalnie rozpoczął się dla gości, którzy po 11 minutach przegrywali 0:2. Po tym zaskakującym początku z minuty na minutę lepiej zaczęli grać goście, czego efektem była bramka,  zdobyta w 26 minucie przez Czoskę.  Po tym golu  Wikęd stwarzał sobie kolejne okazję do zdobycia bramki, jedną z nich w 38’ wykorzystał Regulaski. Do przerwy był więc remis 2:2.

Po zmianie  stron Wiked osiągnął zdecydowaną przewagę, niestety długo grał nieskutecznie. Dopiero jedną z licznych okazji do zdobycia bramki w 80’ wykorzystał Dąbrowski, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Gdy wydawało się, że 3 punkty wyjadą do Luzina, błąd popełnił sędzia główny spotkania, który w niegroźnej sytuacji wskazał na rzut rożny, kiedy wszyscy zawodnicy byli przekonani, że powinna być piłka dla naszej drużyny.  Ten stały fragment gry na gola zamienili gospodarze, którzy wykorzystali zamieszanie w naszych szeregach. Po tej sytuacji  nerwy puściły  u Robakowskiego, który za krytykowanie sędziego musiał opuścić boisku. Czerwoną kartkę otrzymał również trener  Broner, który długo dyskutował z arbitrem.

Po tym golu żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji do zdobycia bramki i mecz zakończył się pechowym dla nas remisem 3:3.