Trwa zwycięska passa Wikędu Luzino

IV Liga. Wikęd Luzino – MKS Władysławowo 3:0

Po bardzo ciężkim meczu, w którym goście z MKS Władysławowo postawili trudne warunki, ostatecznie pokonujemy trudności oraz rywali wygrywając 3:0, po bramkach Rafała Siemaszki, Mateusza Dąbrowskiego i Łukasza Murakowskiego.

Początek meczu w wykonaniu Wikędu nie był dobry, szybko i łatwo traciliśmy piłkę, co przyjezdni zamieniali na sytuacje bramkowe. Dopiero po kwadransie zaczęliśmy grać lepiej tworząc okazje do zdobycia goli po akacjach Mateusza Dąbrowskiego, Krystiana Opłatkowskiego i Dariusza Mienika, a w 35. minucie Rafał Siemaszko wykorzystał podanie Dąbrowskiego i Wikęd objął prowadzenie

Po przerwie gospodarze grali zdecydowanie lepiej, groźnie atakując i tworząc kolejne okazje. Po błędzie bramkarza gości asystę do Dąbrowskiego zaliczył Siemaszko i prowadziliśmy w 52. minucie już 2:0, a w końcówce meczu swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Łukasz Murakowski.

Warto dodać, że w pierwszej „11” zagrało trzech juniorów z rocznika 2005, w trakcie meczu na boisku pojawiło się trzech kolejnych, z roczników 2003, 2004 i 2005 oraz młodzieżowiec z rocznika 2001.

Po tym zwycięstwie nasz zespół umocnił się na 3 miejscu w ligowej tabeli.

Skład Wikęd Luzino: Kichman – Gawron, Regulski, Maszota – Murakowski, Mienik (80. Siebert), Hirsch (46. Wicon), Siergiej (46. Wiczkowski) – Siemaszko, Opłatkowski (70. Zaworski), Dąbrowski (60. Skurat)

Pierwszą część sezonu zakończymy za tydzień, naszym rywalem będzie lider tabeli, Gedania 1922 Gdańsk. Początek meczu, podobnie jak wszystkich w tej kolejce, w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 13:00.